logo-karuzela-kopia

Żużlowa Karuzela

W najbliższy piątek (16 marca) niepowtarzalna szansa, żeby spotkać się z częścią kadry Car Gwarant Start Gniezno we Wrześni! Żużlowcy beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej podobnie jak w ubiegłym roku tak i teraz pojawią się w Galerii Karuzela Września. Centrum handlowe mieszczące się przy ulicy Kolejowej 15 również w trakcie sezonu 2018 będzie partnerem czerwono-czarnych.

Początek spotkania, na które zapraszamy wszystkich kibiców z terenu Wrześni oraz okolic, o godzinie 15. Wezmą w nim udział kapitan czerwono-czarnych Mirosław Jabłoński oraz seniorzy Nowak Racing – Marcin Nowak iAdrian Gała-Fanpage, a także młodzieżowiec Car Gwarant Start Gniezno –Norbert Krakowiak-fanpage. Obecny będzie również menadżer sportowyRafael Wojciechowski.

Pamiątkowe zdjęcia, autografy, możliwość swobodnych rozmów z zawodnikami, a także wiele innych niespodzianek. Do zdobycia między innymi Karta Kibica CashBack oraz darmowe bilety dziecięce dla najmłodszych sympatyków czarnego sportu uczęszczających na mecze gnieźnieńskiego Startu. Akcja promocyjna wspólnie z United Chicken Września.

Z Galerii Karuzela Września zostanie także wyemitowana na żywo cotygodniowa audycja – magazyn żużlowy Start FM na antenie Radio Września 93.7 FM. Programu możecie posłuchać w każdy piątek pomiędzy godziną 15, a 16.

Zapraszamy do Karuzela Września – piątek, 16 marca, godzina 15.00!
Przyjdź i zakochaj się w czarnym sporcie!