logo

Prezentacja zawodników APP Krispol w Karuzeli

W czwartkowe popołudnie, 5 października w Galerii Karuzela gościli wrzesińscy siatkarze. Kadra i sztab APP Krispolu wzięli udział w oficjalnej prezentacji.

W Galerii Karuzela zaprezentował się sztab szkoleniowy oraz zawodnicy. Nie zabrakło pytań o przeszłość klubową oraz o cele. Zawodnicy mówią głośno, walczymy o czwórkę. Prezes APP Krispolu, Robert Wardak przyznaje, że – skład został skompletowany tak jak pozwalał budżet. Mamy doświadczonych zawodników z Plusligową przeszłością ale również młodych. Najważniejsze jest aby wejść dobrze w sezon – dodaje Robert Wardak

Już w najbliższą sobotę APP Krispol zmierzy się na własnej hali z Aqua Zdrój Volleyball Team Wałbrzych, który na ostatnią chwilę skompletował skład na pierwszoligowe rozgrywki. Dobra wiadomość dla sympatyków wrzesińskiej drużyny! Przez cały sezon 2017/18 kibice na trybuny wejdą za darmo! To decyzja zarządu ze względu na jubileusz.

Zawodnicy w Karuzeli rozdawali karty kibica na nowy sezon oraz karty rabatowe -20% do United Chicken.

Galeria Karuzela jest oficjalnym partnerem klubu od 2016 roku. Miło poinformować, że nowym partnerem został nasz najemca United Chicken.

Karuzela kibicuje!