logo

Urodzinowa feta z uśmiechem

3 czerwca w Galerii Karuzela świętowała Dzień Dziecka oraz Pierwsze Urodziny.
Tego dnia czekało w Karuzeli  mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Parking wypełniony był dmuchanymi zamkami,  z których dzieci mogły korzystać bezpłatnie „dowoli”.

O godz. 13:00 nastąpiła chwila słodkości. Skosztowany był wspólnie ponad 100 kg tort. Śpiew ”sto lat dla Karuzeli” rozbrzmiewał na całą Galerię. Tego dnia spotkać można było również postacie z bajek z słodkościami.

Dla dzieci przygotowano twórczy i ciekawy warsztat. Przez całe popołudnie wykonywane były wspólnie z dziećmi świeczki żelowe, „pachnące mydełka” oraz można było pomalować różnorodne obrazki „kolorowym piasek”. Z kolei na rodziców czekały niespodzianki w sklepach w postaci urodzinowych rabatów oraz promocji.

Ponadto cały czas trwa konkurs na fanpage Karuzeli, w którym do wygrania czekają nagrody dla całych rodzin m.in. wyjazd z noclegiem do Parku Rozrywki
Energylania oraz bony na rodzinne zakupy do Intermarche. Szczegóły na www.karuzelawrzesnia.pl oraz FB/karuzelawrzesnia.

– Zaplanowaliśmy ten dzień z myślą o całych rodzinach. Chcieliśmy uczcić przy okazji Dnia Dziecka pierwsze urodziny Karuzeli. Nazwa imprezy brzmiała „Karuzela uśmiechu” i myślę, że udało się tego dnia „wywołać radość” na twarzach dzieci. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Dziękujemy za życzenia, sympatię oraz udział w każdych eventach odbywających się w Karuzeli. Już w niedługim czasie zaczynamy projekt wakacyjnych warsztatów, które będą jeszcze ciekawsze niż w ubiegłym roku, gdyż przyłącza się do tej inicjatywy fabryka VW – zaprasza Katarzyna Balicka z marketingu Galerii Karuzela.