logo

Dawka emocji "czarnego sportu" w Karuzeli

31 marca, w piątek w Galerii Karuzela zaprezentowana zostanie kadra Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start na sezon 2017. Przygotowaliśmy na ten dzień ogromną dawkę emocji i wrażeń dla fanów „czarnego sportu”.

Pojawią się w Galerii Karuzela, między godz. 15:30-17:00 m.in.: młodzieżowcy Patryk Fajfer oraz Kevin Fajfer. Następnie Marcin Nowak, który przychodzi do Gniezna z ekstraligowego Grudziądza. Również z klubu ekstraligowego – Betard Sparty Wrocław – do reprezentowania czerwono-czarnych barw pojawi się Adrian Gała. Krajowe zestawienie uzupełnią bracia Krzysztof i Mirosław Jabłońscy. 
Zawitają również: Matej Kus oraz Eduard Krcmar.

Po prezentacji żużlowcy pozostaną do dyspozycji kibiców. Każdy z fanów, już indywidualnie będzie mógł porozmawiać ze swoim idolem, zrobić sobie pamiątkową fotkę czy też zdobyć autografy.Fani poznają także ceny karnetów obowiązujących w sezonie 2017, a zainteresowani kibice będą mogli zakupić karnety, a także gadżety klubowe przygotowane przez GTM Start.

Podczas spotkania w Galerii będzie można wygrać bilety na pierwszy mecz żużlowy w Gnieźnie – na turniej Back In Town II o Koronę Chrobrego, który odbędzie się na drugi dzień – 1 kwietnia, o godz. 17:00.

Zapach spalin i ryku silników, tego już brakowało! Rozpoczynamy sezon żużlowy!

Już w niedługim czasie w Galerii Karuzela dostępna będzie gablota kibica i punkt promocyjny Towarzystwa Motorowego Start Gniezno. Okazuję się, że żużlowcy odwiedzać będą częściej Karuzelę!