13595819_1062967083739963_1921524840_n

Karuzela Sportu

Drodzy milusińscy! Zapraszamy już 14 lipca br. na kolejne wakacyjne warsztaty pod hasłem „Spędź wakacje razem z Nami”’.
Galeria Karuzela przygotowała na ten dzień „prawdziwą Karuzelę Sportu” z mnóstwem atrakcji i niespodzianek.
Sportową zabawę przeprowadzi dla Was Tomasz Szymkowiak – wielokrotny Mistrz Polski w biegu na 10000 metrów i 3000 metrów z przeszkodami, instruktor lekkiej atletyki w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Wszystkich chętnych do udziału w sportowych rywalizacjach zapraszamy od godz. 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie w dniu warsztatów karty zgłoszeniowej wraz z pisemną zgodą opiekuna/rodzica (do pobrania karta zgłoszeniowa).
Startujemy od godz. 13:00. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania trzy etapy lekkoatletyczne: rzut do celu, bieg na dystansie 30 m oraz bieg z przeszkodami.
Zaplanowane są również liczne gry i zabawy sportowe z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokaz taekwondo w wykonaniu uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej we Wrześni.
Fundatorem nagród jest Martes Sport. Każdy uczestnik otrzyma medal i dyplom w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego”.
Galeria Karuzela przyłącza się do popularyzacji ministerialnego programu „Lekkoatletyka dla każdego”, promującego organizację aktywności fizycznej i sportowej zabawy pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Na terenie wielkopolski znajdują się trzy ośrodki Lekkiej Atletyki: w Poznaniu, Pile i właśnie we Wrześni. Nasze warsztaty są doskonałą okazją dla dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji i spotkania się z utytułowanym polskim lekkoatletą.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Przekonacie się Państwo jaki miło można spędzić dzień z dzieckiem w Galerii, łącząc zakupy z aktywnym spędzeniem
czasu wolnego.