logo-karuzela-kopia

Rewolucje w Karuzeli na Dzień Kobiet, zapraszamy 7 marca!

Dzień Kobiet jest dniem wyjątkowym, dlatego stworzymy z tej okazji specjalną strefę dla naszych Klientek. Już 7 marca w godzinach 14:00-19:00 w strefie urody będzie można poznać tajniki udanego makijażu, stylizacji brwi, a także zapoznać się i wypróbować jak działa parafinowy zabieg na dłonie. Na dokładkę przedstawimy nowe trendy w stylizacji paznokci.

O ciało i jego wygląd, a także w dalszej kolejności samopoczucie zadba Nature House, który zdiagnozuje Twoje ciało i jeśli będziesz chciała coś z nim zrobić to w tym pomoże, doradzi i rozwikła wszystkie zagadki dietetyki.

W naszej strefie będą też czekać trenerzy personalni i instruktorzy z klubu Perfect Body Fitness we Wrześni, który obecnie przechodzi metamorfozę i zmienia się dla swoich klientów. Opowiedzą o zmianach w ćwiczeniach jakie planują. Ich zadaniem będzie zachęcić, aby zadbać o dobrą kondycję fizyczną ciała. Niezależnie czy lubisz na siłowni wylewać siódme poty czy wolisz spokojne ćwiczenia to z ich pomocą na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

7 marca (sobota) w godzinach 14:00-19:00 w Karuzeli w strefie URODY będą na Was czekać:

  • Stanowisko Nature House – analiza składu ciała, porady w zakresie dietetyki;
  • Beauty Corner Pełczyńska-Gaco – warsztaty z makijażu, samodzielnej stylizacji brwi oraz zabieg parafinowy na dłonie;
  • Oriflame – warsztaty dbania o cerę, triki makijażowe;
  • Siłownia i studio fitness – Perfect Body Fitness;