logo-karuzela-kopia

NIE REZYGNUJEMY Z MARZEŃ

W lutym w Karuzeli na Klientów czekała wyjątkowa instalacja artystyczna akcji społecznej pod nazwą NIE REZYGNUJEMY Z MARZEŃ. Jej celem jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych z okolic w nierównej walce z chorobą. W poprzednich edycjach dzięki wsparciu Darczyńców udało się wesprzeć Patrycję Skowrońską w rehabilitacji oraz sfinansowano zakup wózka inwalidzkiego dla Mikołaja Draheima.

Głównym punktem akcji jest koncert charytatywny, organizowany od 3 lat, cieszący się coraz większym uznaniem wśród społeczności, przedsiębiorców oraz władz lokalnych. W ubiegłym roku Akcja znalazła się w ogólnopolskim rankingu 10 najlepszych projektów spośród 15 tysięcy w całej Polsce. W tym roku dochód z akcji zostanie przeznaczony na wsparcie Kuby Balcerzaka.

Tegoroczny koncert odbędzie się 27 lutego w Pałacu na Opieszynie we Wrześni. Wystąpią na nim następujący artyści: Mezo, Izabela Zalewska, Barbara Parzęczewska, Iga Iglewska, Mikołaj Milczarek, Chór dziecięcy SSP nr 3, Szymon Szafraniak,  prowadzący: Agnieszka Konopka-Admaska i Szymon Musiałowski. Autorem sesji zdjęciowej Kuby jest Zuza Krajewska.

Pomysłodawcami akcji są absolwenci  SSP nr 3 – Mikołaj Milczarek i Szymon Musiałowski. W organizację zaangażowały się również nauczycielki z tej szkoły Panie Wiktora Rybka oraz Agnieszka Konopka-Adamska. Inicjatywę wspiera Halina Kotyk, dyrektor „trójki”.

Koncert łączy lokalną społeczność w niesieniu pomocy dzieciom, które każdego dnia muszą walczyć z chorobą. Cieszymy się, że Karuzela może w niej odrobinkę uczestniczyć udostępniając swoją powierzchnię na ten szczytny cel – mówi Paweł Jochemski, Dyrektor Karuzeli.