logo-karuzela-kopia

Nietoperze, dynie i upiory opanowały Galerię

Niedzielne  popołudnie upłynęło w Galerii Karuzela we Wrześni pod znakiem wykonywania Halloweenowych masek, ozdabiania styropianowych dyń i nietoperzy, tworzenia własnoręcznie pokolorowanych magnesów na lodówkę lub przypinek do ubrań oraz pozowaniu do zdjęć w Halloweenowej scenerii.

Podczas niedzielnych zajęć każde dziecko mogło własnoręcznie wykonać maskę na Halloweenową imprezę czy też ozdobić przy pomocy samoprzylepnych świecidełek, pluszowych pomponików i błyszczących cekinów 30 centymetrową, styropianową dynię lub nietoperza. Zwieńczeniem warsztatów było tworzenie magnesów i przypinek. Wszyscy chętni kolorowali według własnego uznania przygotowane szablony, aby po chwili w specjalnej maszynce powstały z nich upiorne magnesy lub przypinki do ubrań. Tego popołudnia każdy chętny mógł również skorzystać z  sesji fotograficznej w studiu Drakuli i po 15 minutach odebrać swoje zdjęcie z upiornymi akcesoriami wklejone w pamiątkową okładkę.

– Halloween, to wydarzenie, które wśród dzieci cieszysz się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy przygotować warsztaty o tej tematyce również u nas. Poza tym, zajęcia plastyczne, to dla najmłodszych doskonałe ćwiczenie rozwijające kreatywne myślenie i zdolności.
Jak zawsze zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.karuzelawrzesnia.pl oraz profilu na facebooku

https://pl-pl.facebook.com/karuzelawrzesnia , gdzie na bieżąco informujemy o promocjach i wydarzeniach w naszej galerii, a będzie ich w naszym obiekcie jeszcze kilka do końca roku.