logo-karuzela-kopia

Karuzela dla WOŚP

Galeria Karuzela zachęca do udziału w akcji Nakręcamy kilometry dla WOŚP, która odbędzie się 14 stycznia, w godz. od 14 do 19.  Tego dnia w Galerii nakręcać będziemy kilometry dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Od godz. 14 wsiądziemy wspólnie na rowery fitness i pedałujemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Odległości przemierzane będą także zabytkowymi syrenami, warszawami oraz fiatami! Przed Galerią od godz. 17 do 19 zaparkują unikatowe SYRENY, WARSZAWY i FIATY.

Cel akcji to oczywiście przebicie rekordu w przejechanym dystansie z ubiegłego roku, gdzie osiągnięty został wynik 1255 km oraz zebranej podczas akcji kwoty ok. 6 000 zł dla WOŚP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji! Swoją obecność zapowiedzieli już instruktorzy Perfect Body, siatkarze APP Krispol, motocykliści z wrzesińskiego Klubu Born to Ride, kolarze z Klubu Turystyki Rowerowej „Wrześnianie”, członkowie Stowarzyszenia Pomagam Aktywnie, tancerze ze Studia Alchemia Dance, seniorzy z Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, dziennikarze Wiadomości Wrzesińskich i Radia Września oraz miłośnicy unikatowych aut. Czekamy również na Ciebie!

Zachęcamy!