logo

Warsztaty sportowe w Karuzeli

Drodzy Milusińscy!
Zapraszamy już 17 sierpnia br. na kolejne wakacyjne warsztaty pod hasłem „Spędź wakacje razem z nami”’.

Galeria Karuzela przygotowała na ten dzień „prawdziwą Karuzelę Sportu”.
Sportową zabawę przeprowadzi Tomasz Szymkowiak – wielokrotny Mistrz Polski w biegu na 10000 metrów i 3000 metrów z przeszkodami, instruktor lekkiej atletyki w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Wszystkich chętnych do udziału w sportowych rywalizacjach zapraszamy od godz. 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie w dniu warsztatów karty zgłoszeniowej wraz z pisemną zgodą opiekuna/rodzica (do pobrania karta zgłoszeniowa na karta zgłoszenia – oświadczenie _Karuzela Sportu wydarzenia warsztaty sportowe – do pobrania pfd).

Startujemy od godz. 12:30.
Każdy uczestnik będzie miał do pokonania trzy etapy, zawierające szereg lekkoatletycznych ćwiczeń z przeszkodami.
Zaplanowane są również liczne gry i zabawy sportowe. Każdy uczestnik otrzyma dyplom w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego”.
Galeria Karuzela przyłącza się do popularyzacji ministerialnego programu „Lekkoatletyka dla każdego”, promującego organizację aktywności fizycznej i sportowej zabawy pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Na terenie wielkopolski znajdują się trzy ośrodki Lekkiej Atletyki: w Poznaniu, Pile i właśnie we Wrześni.
Nasze warsztaty są doskonałą okazją dla dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji i spotkania się z utytułowanym polskim lekkoatletą.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapowiada się naprawdę ciekawie.
Przekonacie się Państwo jaki miło można spędzić dzień z dzieckiem w Galerii, łącząc zakupy z aktywnym spędzeniem czasu wolnego.