logo

ŚWIĘTA W GALERII

Drodzy Milusińscy, 
to nie koniec atrakcji i niespodzianek, które przygotowaliśmy dla Was w okresie świątecznym.

Już w najbliższy weekend zapraszamy od g. 16:00 do Galerii Karuzela na warsztaty artystyczne. Zrobimy wspólnie ozdoby świąteczne na choinkę oraz stół wigilijny. Przekonasz się jak łatwo zrobić samemu piękną choinkę z papieru i powiesić na niej różnobarwne bombki. Pomalujemy także Piernikową Chatkę i zagramy w świąteczne gry i zabawy.

Kolejny weekend, 17-18 grudnia zaskoczy Klientów, którzy cenią sobie ładny i estetyczny wygląd zakapowanego prezentu świątecznego. Zapraszamy do specjalnego punktu pakowania prezentów, a tam zaskoczy Was różnorodność pomysłów manualnych.

Wyjątkowe będzie w Galerii popołudnie 20 grudnia. Zapraszamy dzieci od godz. 16:00 do 18:00 na słodkie warsztaty z Carte D’Or. Każdy łasuch z pewnością zaspokoi swoje pragnienia. Zapach świątecznych warsztatów rozniesie się po całej Karuzeli.

Tego dnia od g. 17:00 zachęcamy wszystkich do wspólnego kolędowania Karuzelą. Na scenie zaśpiewają m.in. harcerze ZHP Wrzos, biegacze z Night Runners Września, siatkarze z APP Krispol oraz chór Camerata. Siatkarze szykują na ten dzień wyjątkowe upominki!

Atrakcją tego wieczoru będzie recital na słynnych, unikatowych skrzypcach z 16 000 wypalonych zapałek. A kto na nich zagra niech pozostanie niespodzianką

Tuż przed samą wigilią w Galerii zaprezentują się przedszkolaki z Tęczowej Chatki, które „uratują święta, bo odnajdzie się Gwiazdor i Choinka”. Zapraszamy na przedstawienie o g. 16:00.

Zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście nie zabraknie jarmarków świątecznych i wyjątkowych okazji zakupowych.

Spędź czas świąteczny w Galerii Karuzela.
Moc atrakcji i świątecznych wrażeń!